+48 519 30 70 70
KONTAKT

Dlaczego Jurata

Jurata to najbardziej prestiżowy kurort nadmorski w Polsce. Jej zjawiskowe piękno od lat przyciąga wielu turystów, którzy doceniają jej kameralny charakter i unikalną lokalizację.

Jurata położona jest pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Zatoką Pucką. Otacza ją las sosnowy i piękna szeroka plaża, która ciągnie się aż po sam koniec Półwyspu Helskiego. Historia Juraty rozpoczęła się w latach 30-stych i od samego początku przyciągała najbardziej znamienite postacie ze świata kultury i polityki. Obecnie nadal jest elitarnym miejscem, które odwiedzają najbardziej wymagający turyści z Polski i zagranicy.

Jurata zabudowana jest głównie luksusowymi hotelami i apartamentowcami o wysokim standardzie.

Jej prestiżowy charakter i ogromne zainteresowanie przekłada się na jedne z najwyższych cen nieruchomości w Polsce. Ceny sprzedaży najbardziej luksusowych apartamentów sięgają kwot 30 tys. zł za metr kwadratowy. Mimo tak wysokich cen ciągle przybywa chętnych, którzy chcą zainwestować w tym wyjątkowym miejscu.

Nowoczesne obiekty apartamentowe zapewniają całkowitą intymność i pozwalają cieszyć się z bliskości nadmorskiej przyrody.

Kupując apartament w Juracie można mieć pewność, że będzie to bezpieczna inwestycja, która nigdy nie straci na wartości. Ze względu na ogromne zainteresowanie ceny wynajmu osiągają zawrotny poziom, sięgając niekiedy kwot 2,5 tyś zł za dobę w przypadku najbardziej luksusowych apartamentów. Ze względu ograniczoną ilość miejsc noclegowych klienci, mimo tak wygórowanych cen, często rezerwują wybrane apartamenty z rocznym wyprzedzeniem. Już w okresie wiosennym wybór jest bardzo ograniczony i ciężko jest znaleźć miejsce w pełni spełniające oczekiwania.

BluaApart jest jedyną firmą, która specjalizuję się wynajmie i sprzedaży najbardziej luksusowych apartamentów w Juracie. W swojej ofercie posiadamy lokale w najbardziej prestiżowych obiektach i najlepszych lokalizacjach. Wysoki standard oferowanych usług sprawia, że dysponujemy szeroką grupę klientów, którzy co roku spędzają urlop w Juracie. Nasze apartamenty cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w sezonie letnim, ale także poza wakacjami w miesiącach jesienno-zimowych. Właściciele apartamentów zarządzanych przez BlueApart w Juracie osiągają zyski na poziomie od 45 do 120 tys. zł netto rocznie.

CENY WYNAJMU APARTAMENTÓW BLUEAPART W JURACIE SEZON LETNI
Oferujemy wyłącznie sprawdzone apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach
Naszym klientom
oferujemy wyłącznie sprawdzone apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach
CO NAS WYRÓŻNIA
Luksusowym apartamentem lub domem, który chciałbyś sprzedać z naszą pomocą
Dysponujesz
luksusowym apartamentem lub domem, który chciałbyś sprzedać z naszą pomocą?
ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ
Atrakcyjne oferty inwestycyjne lub nawiązać współpracę przy sprzedaży swojej nieruchomości
Chcesz otrzymać
atrakcyjne oferty inwestycyjne lub nawiązać współpracę przy sprzedaży swojej nieruchomości?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
facebook twitter Google Plus Istagram Pinterest Youtube