+48 519 30 70 70
KONTAKT

Dlaczego Jastarnia

Jastarnia to jedna z najpiękniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce. Jej lokalizacja pomiędzy Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucka sprawia jest to wyjątkowe miejsce, które przyciąga tysiące turystów.

Jastarnia położona jest w środkowej części Półwyspu Helskiego i stanowiąc jego centralny punkt. Jej malownicze krajobrazy i wyjątkowa plaża sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób szukających aktywnego wypoczynku w tym najpiękniejszym regionie w Polsce. Jastarnia jest dynamicznie rozwijającym się kurortem nadmorskim, który przykłada duża wagę do swojej historii i tradycji kaszubskiej. Przez wielu uznawana jest za jedno z najlepszych miejsc do uprawiania sportów wodnych w Europie.

Zabudowa Jastarni łączy ze sobą nowoczesne inwestycje apartamentowe z wieloma pensjonatami i starymi chatami rybackimi. W nowoczesnej marinie portowej cumują luksusowe jachty, kutry rybackie oraz tramwaje wodne, którymi można dostać się do Trójmiasta. Korzystając z wielu tras spacerowych i ścieżek rowerowych biegnących przez cały Półwysep Helski można w pełni doświadczyć piękna nadmorskiej natury.

Jastarnia jest miastem, które tętni życiem przez cały rok zapewniając wiele atrakcji odwiedzającym ją turystom. W sezonie letnim jest oblegana przez osoby uprawiające sporty wodne z wieloma szkółkami do wind i kite-surfingu wzdłuż zatoki.

Obecnie w Jastarni trwa dynamiczny rozwój związany z apartamentami wakacyjnymi. Powstaje wiele inwestycji o wysokim standardzie, który nie był dotychczas dostępny w tej pięknej miejscowości. Luksusowe apartamenty wyróżniają się widokiem na morze, dostępem do strefy saun i basenu. Kupując apartament w Jastarni można mieć pewność, że będzie to bezpieczna inwestycja, która nigdy nie straci na wartości. Ze względu na ogromne zainteresowanie ceny wynajmu osiągają bardzo wysoki poziom i są jednymi z najwyższych w Polsce. Dzięki wielu atrakcjom i pięknej przyrodzie Jastarnia przyciąga turystów przez cały rok, przekładając się na wyjątkowo wysokie przychody właścicieli apartamentów.

BluaApart jest jedyną firmą, która specjalizuję się wynajmie i sprzedaży luksusowych apartamentów w Jastarni. W swojej ofercie posiadamy lokale w nowoczesnych obiektach i najlepszych lokalizacjach. Wysoki standard oferowanych usług sprawia, że dysponujemy szeroką grupą klientów, którzy co roku spędzają urlop w Jastarni. Nasze apartamenty cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w sezonie letnim, ale także poza wakacjami w miesiącach jesienno-zimowych. Właściciele apartamentów zarządzanych przez BlueApart w Jastarni osiągają zyski na poziomie od 40 do 75tys zł netto rocznie.

CENY WYNAJMU APARTAMENTÓW BLUEAPART W JASTARNI SEZON LETNI
Oferujemy wyłącznie sprawdzone apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach
Naszym klientom
oferujemy wyłącznie sprawdzone apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach
CO NAS WYRÓŻNIA
Luksusowym apartamentem lub domem, który chciałbyś sprzedać z naszą pomocą
Dysponujesz
luksusowym apartamentem lub domem, który chciałbyś sprzedać z naszą pomocą?
ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ
Atrakcyjne oferty inwestycyjne lub nawiązać współpracę przy sprzedaży swojej nieruchomości
Chcesz otrzymać
atrakcyjne oferty inwestycyjne lub nawiązać współpracę przy sprzedaży swojej nieruchomości?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
facebook twitter Google Plus Istagram Pinterest Youtube