+48 519 30 70 70
KONTAKT

Dlaczego Hel

Hel to jedyne miasto otoczone z trzech stron wodą z dostępem do najpiękniejszych plaż polskiego wybrzeża. Jego niezwykłe położenie i wiele atrakcji sprawia, że jest ono perłą Pomorza.

Hel to nadmorski kurort, którego długa historia sięga 1198 r. Przez lata doświadczył wielu zmian gospodarczych, kulturowych i społecznych. Z niewielkiej osady rybackiej przekształcił się obecnie w jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc przez turystów w Polsce. Do jego największych atrakcji należy sławne Fokarium, port rybacki , wieża widokowa i liczne fortyfikacje pozostałe po II Wojnie Światowej.

Hel jest rajem dla osób kochających przyrodę. Dzikie plaże, piękne wydmy i nadmorska roślinność tworzą wyjątkową scenerię, którą można podziwiać korzystając z licznych tras spacerowych i dróg rowerowych.

Jest to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku i uprawiania sportów wodnych z licznymi szkółkami wind- i kitesurfingowymi wzdłuż wybrzeża Zatoki Puckiej. W centrum miasta jest wiele całorocznych restauracji w których można spróbować kaszubskich przysmaków.

Hel to miejsce z bardzo przyjaznym klimatem dla inwestycji i nastawione na rozwój. Władze miasta przyjęły bardzo ambitny plan modernizacji, który ma przekształcić Hel w jeden z najnowocześniejszych kurortów nadmorskich w Europie. Duże inwestycje i przebudowa mariny portu mają zmienić oblicze tego pięknego miasta i sprawić, że stanie się ono stolicą polskiego żeglarstwa.

Jest to teren bardzo dziewiczy o ogromnym potencjale inwestycyjny. Modernizacja linii kolejowej i transport wodny z Trójmiasta w dużym stopniu ułatwiają dostęp do tego wyjątkowego miejsca na samym końcu Półwyspu Helskiego. W najbliższym czasie rozpoczną się budowy nowoczesnych obiektów hotelowych i apartamentowych, które już cieszą się ogromnym zainteresowaniem inwestorów.

Oferujemy wyłącznie sprawdzone apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach
Naszym klientom
oferujemy wyłącznie sprawdzone apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach
CO NAS WYRÓŻNIA
Luksusowym apartamentem lub domem, który chciałbyś sprzedać z naszą pomocą
Dysponujesz
luksusowym apartamentem lub domem, który chciałbyś sprzedać z naszą pomocą?
ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ
Atrakcyjne oferty inwestycyjne lub nawiązać współpracę przy sprzedaży swojej nieruchomości
Chcesz otrzymać
atrakcyjne oferty inwestycyjne lub nawiązać współpracę przy sprzedaży swojej nieruchomości?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
facebook twitter Google Plus Istagram Pinterest Youtube