+48 519 30 70 70
KONTAKT

Współpraca

Firma BlueApart opierając się na bogatym doświadczeniu w segmencie sprzedaży i wynajmu luksusowych apartamentów może zaoferować inwestorom kompleksową współpracę przy realizacji projektów związanych z budową obiektów apartamentowych oraz condo- i aparthoteli.

Oferujemy nie tylko kompleksową obsługę inwestycji w zakresie wynajmu, ale także wsparcie całego procesu planowania i sprzedaży. Działając ściśle na rynku nadmorskich nieruchomości oraz współpracując z wieloma inwestorami w regionie dysponujemy nieocenioną wiedzą, która jest kluczowa przy wyborze optymalnych rozwiązań i przygotowaniu atrakcyjnej oferty dla przyszłych klientów. Obecnie na rynku nadmorskich nieruchomości zdecydowana większość apartamentów nabywana jest inwestycyjnie, oferując właścicielom kilkukrotnie wyższe stopy zwrotu niż w przypadku standardowych produktów bankowych.

Najważniejsze kwestie związane ze współpracą
PLANOWANIE
Bazując na naszym doświadczeniu w prowadzeniu obiektów aparthotelowych, pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań związanych z układem, standardem wykończenia i aranżacją mieszkań.
PRZYGOTOWANIE OFERTY
W oparciu o aktualną sytuację na rynku i analizę konkurencji pomoc w określeniu właściwego poziomu cen i przygotowanie oferty z naciskiem na kluczowe atuty inwestycji.
SPRZEDAŻ
Wielopoziomowy marketing promujący inwestycję oraz reklamowanie jej wśród właścicieli apartamentów, którzy już współpracują z BlueApart. W przypadku aparthotelu budowa własnej strony internetowej, zaprojektowanie strategii marketingowej oraz promocja w mediach społecznościowych.
OBSŁUGA INWESTYCJI
Propozycja właściwych rozwiązań wspólnotowych oraz pomoc w wyborze regionalnych partnerów w zakresie zarządzania nieruchomością, ochrony czy serwisu technicznego.
OFERTA WYNAJMU
Kompleksowa oferta wynajmu dla przyszłych właścicieli oraz możliwość poprowadzenia spójnego aparthotelu. Blueapart zajmuje się przyjmowaniem rezerwacji, marketingiem, obsługą gości, serwisem technicznym oraz sprzątaniem. Właściciele zarządzanych przez nas apartamentów, cieszą się wyjątkowo wysokimi przychodami oraz mają stały wgląd w ceny i obłożenie lokalu w autorskim panelu online.
OFERTA ARANŻACJI I WYPOSAŻENIA
Oferujemy właścicielom usługi związane z projektem aranżacji, pracami wykończeniowymi oraz wyposażeniem apartamentów. Ze względu na często dużą odległość od miejsca zamieszkania i brak czasu nabywców, zajmujemy się wszelkimi pracami związanymi z przygotowaniem lokali do wynajmu.
Nasze wsparcie inwestorów na każdym etapie projektu oraz kompleksowa oferta
skierowana do klientów przynosi wymierne korzyści przy sprzedaży apartamentów.

Partnerzy, którzy nam zaufali

Zadaj pytanie

 
 
Oferujemy wyłącznie sprawdzone apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach
Naszym klientom
oferujemy wyłącznie sprawdzone apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach
CO NAS WYRÓŻNIA
Luksusowym apartamentem lub domem, który chciałbyś sprzedać z naszą pomocą
Dysponujesz
luksusowym apartamentem lub domem, który chciałbyś sprzedać z naszą pomocą?
ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ
Atrakcyjne oferty inwestycyjne lub nawiązać współpracę przy sprzedaży swojej nieruchomości
Chcesz otrzymać
atrakcyjne oferty inwestycyjne lub nawiązać współpracę przy sprzedaży swojej nieruchomości?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
facebook twitter Google Plus Istagram Pinterest Youtube