+48 519 30 70 70
KONTAKT

Jesteśmy wyjątkową firmą, która specjalizuje się sprzedaży i wynajmie luksusowych nieruchomości w nadmorskich lokalizacjach. Pozwól, aby nasze doświadczenie i wiedza zapracowały na Twój sukces!

Tylko współpracując z BlueApart Invest możesz mieć pewność, że sprzedamy twoją nieruchomość szybciej i na korzystniejszych warunkach niż ktokolwiek inny. Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości i w branży hotelarskiej pozwala nam dotrzeć do najszerszej grupy klientów. Nasza skala biznesu budzi zaufanie i jest gwarancją przygotowania najkorzystniejszej oferty.

Poznaj nasze atuty
Dysponujemyunikalną wiedzą i znajomością lokalnego rynku, dzięki czemu dynamicznie dostosowujemy naszą ofertę do zmieniających się warunków i oczekiwań klientów.
WYNAJEM
Jako jedyni jesteśmy w stanie przygotować kompleksową ofertę dla potencjalnych klientów, umożliwiając im nawiązanie współpracy w zakresie obsługi wynajmu apartamentu. Obecnie na rynku nadmorskich nieruchomości zdecydowana większość z nich nabywana jest inwestycyjnie. BlueApart zarządzając apartamentem zajmuje się przyjmowaniem rezerwacji, marketingiem, obsługą gości, serwisem technicznym i sprzątaniem. Dzięki unikalnemu podejściu do kwestii związanych z wynajmem i innowacyjnym rozwiązaniom właściciele cieszą się wyjątkowo wysokimi przychodami. Nasza pozycja na rynku i transparencja działania budzi zaufanie i gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji.
OFERTA
Naszym klientom nie przedstawiamy tylko suchych faktów i zdjęć nieruchomości. Będąc specjalistami w zakresie wynajmu, jesteśmy w stanie przygotować realną prognozę przyszłych zysków z inwestycji oraz doradzać w zakresie optymalizacji podatkowej i przyszłych trendów na rynku. Świadczymy także usługi aranżacji i wykończenia wnętrz apartamentów.
KLIENCI
Nasza oferta trafia do szerokiego grona odbiorców przez wszystkie nasze kanały sprzedaży. Na bieżąco promujemy ją także wśród właścicieli zarządzanych przez nas apartamentów i osób, które interesują się inwestycjami w regionie.
BEZPIECZEŃSTWO
Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Współpracując z renomowaną kancelarią prawną oraz zaufanymi notariuszami zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z transakcją oraz czuwamy nad jej bezpieczeństwem. Nasi partnerzy pomagają także w zakresie finansowania inwestycji i ubezpieczeń.
Oferujemy wyłącznie sprawdzone apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach
Naszym klientom
oferujemy wyłącznie sprawdzone apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach
CO NAS WYRÓŻNIA
Luksusowym apartamentem lub domem, który chciałbyś sprzedać z naszą pomocą
Dysponujesz
luksusowym apartamentem lub domem, który chciałbyś sprzedać z naszą pomocą?
ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ
Atrakcyjne oferty inwestycyjne lub nawiązać współpracę przy sprzedaży swojej nieruchomości
Chcesz otrzymać
atrakcyjne oferty inwestycyjne lub nawiązać współpracę przy sprzedaży swojej nieruchomości?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
facebook twitter Google Plus Istagram Pinterest Youtube