+48 519 30 70 70
KONTAKT

Wypoczywaj i zarabiaj

Zainwestuj w najpiękniejszym regionie Polski

Zakup luksusowego apartamentu jest obecnie najlepszą i najbezpieczniejszą formą ulokowania kapitału,
która pozwala na czerpanie lukratywnych zysków z wynajmu, równocześnie umożliwiając wypoczynek w
najpiękniejszych nadmorskich miejscowościach w Polsce.

Dzięki unikalnej strategii marketingowej oraz innowacyjnym rozwiązaniom, właściciele
apartamentów współpracujących z BlueApart cieszą się stabilnymi zyskami sięgającymi
nawet 12% rocznie.

ILE ZYSKASZ INWESTUJĄC Z BLUEAPART? STOPA ZWROTU

 

Rynek wynajmu krótkoterminowego apartamentów w Polsce jest stosunkowo młody, jednak bardzo dynamicznie się rozwija. Szczególnie w miejscowościach nadmorskich, gdzie powstaje obecnie wiele nowych inwestycji o wysokim standardzie. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem, gdyż możliwe przychody z wynajmu oraz korzystne rozwiązania podatkowe sprawiają, że stopy zwrotu kilkukrotnie przewyższają te, osiągane przy inwestowaniu w standardowe produkty bankowe, czy przy wynajmie długoterminowym.

Apartamenty wakacyjne są alternatywą dla małych pokoi hotelowych. Klienci doceniają zdecydowanie większą przestrzeń oraz wysoki standard wykończenia. Obiekty apartamentowe często dysponują w ramach części wspólnych basenem, strefą saun czy placem zabaw. Są projektowane z myślą o zapewnieniu wysokiego komfortu wypoczynku oraz atrakcji dla odwiedzających je gości. Te atuty w połączeniu z dobrą lokalizacją i profesjonalną obsługą sprawiają, że apartamenty wakacyjne nad morzem cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem przez cały rok, a nie tylko w sezonie letnim. Dzięki nowoczesnej stronie internetowej i specjalistycznemu marketingowi BlueApart dociera do szerokiej grupy klientów, który coraz częściej wybierają nadmorskie lokalizacje, nawet w miesiącach zimowych.

TURYŚCI ODWIEDZAJĄCY OBIEKTY NOCLEGOWE W POLSCE OPRACOWANIE WŁASNE NA PODSTAWIE DANYCH Z RAPORTU GŁÓWNEGO URZĘDU STATYSTYCZNEGO

Obecna sytuacja geopolityczna i rosnące zainteresowanie sprawiają, że polski rynek turystyczny co roku notuje dynamiczny wzrost. Tak korzystna koniunktura jest gwarancją bezpieczeństwa inwestycji. Współpracując z profesjonalnym operatorem wynajmu Blueapart można być pewnym wieloletnich, wysokich przychodów z wynajmu, ale także wzrostu wartości zakupionego apartamentu. Stawiając na nowoczesne rozwiązania BlueApart stara się wyznaczać nowe standardy i być liderem tak szybko rozwijającego się rynku.

Zakupując apartament wakacyjny można nie tylko cieszyć się wysokimi zyskami, ale także wykorzystywać go dowolnie na własne pobyty i wypoczywać w najpiękniejszych nadmorskich lokalizacjach. Współpracując z BlueApart właściciel może dowolnie blokować dostępne terminy w ramach rezerwacji właścicielskich. Nie martwi się także sprawami związanymi z wynajem czy serwisem apartamentu. BlueApart kompleksowo zajmuje się przyjmowaniem rezerwacji, obsługą gości, sprzątaniem apartamentu oraz dba o należyty stan techniczny apartamentu. Każdy z właścicieli na bieżąco może także śledzić w swoim panelu online aktualne obłożenie, ceny wynajmu oraz historię rozliczeń.

Inwestując z BlueApart można mieć pewność, że spośród wielu ofert na rynku
wybierzemy te, które będą najlepiej odpowiadać Państwa oczekiwaniom
i przyniosą najwyższe możliwe zyski.
Oferujemy wyłącznie sprawdzone apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach
Naszym klientom
oferujemy wyłącznie sprawdzone apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach
CO NAS WYRÓŻNIA
Luksusowym apartamentem lub domem, który chciałbyś sprzedać z naszą pomocą
Dysponujesz
luksusowym apartamentem lub domem, który chciałbyś sprzedać z naszą pomocą?
ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ
Atrakcyjne oferty inwestycyjne lub nawiązać współpracę przy sprzedaży swojej nieruchomości
Chcesz otrzymać
atrakcyjne oferty inwestycyjne lub nawiązać współpracę przy sprzedaży swojej nieruchomości?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
facebook twitter Google Plus Istagram Pinterest Youtube