+48 519 30 70 70
KONTAKT

O nas

WYZNACZAMY NOWE STANDARDY

BlueApart to wyjątkową firma specjalizującą się w sprzedaży i wynajmie luksusowych apartamentów. Naszym klientom oferujemy wyłącznie najlepsze i wyselekcjonowane nieruchomości w nadmorskich lokalizacjach. Będąc także profesjonalnym operatorem wynajmu apartamentów, kreujemy unikalne możliwości inwestycyjne o ponadprzeciętnych stopach zwrotu.

Nasze bogate doświadczenie i wiedza są gwarancją najwyższej jakości oferowanych usług i wieloletniego bezpieczeństwa inwestycji. Bazując na najlepszych wzorcach i nowoczesnych rozwiązaniach postawiliśmy sobie za cel stworzenie zupełnie nowej jakości na rynku luksusowych nieruchomości.

Dlaczego my?
 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej i zarządzaniu apartamentami pozwala nam sprostać najwyższym wymaganiom. Jak nikt inny znamy rynek, na którym działamy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować naszym klientom najlepsze oferty.

Będąc specjalistami w zakresie wynajmu,
zawsze przygotujemy dla Państwa realną prognozę przychodów i ocenę rentowności inwestycji.

ZYSKI

Dzięki unikalnemu podejściu do kwestii związanych z wynajmem apartamentów oraz innowacyjnym rozwiązaniom właściciele zarządzanych przez nas apartamentów cieszą się wyjątkowo wysokim zyskami, sięgającymi nawet do 12% netto zwrotu rocznie!

WYPOCZYWAJ I ZARABIAJ
 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Zarządzając apartamentem zajmujemy się przyjmowaniem rezerwacji, marketingiem, obsługą gości i sprzątaniem apartamentu.

Dbamy także o stan techniczny apartamentów, na bieżąco je sprawdzając i usuwając wszelkie usterki. Każdy z właścicieli posiada dostęp do autorskiego panelu online, w którym na bieżąco może śledzić obłożenie apartamentu, ceny wynajmu oraz historię rozliczeń. W każdej chwili do jego dyspozycji jest indywidualny opiekun konta.

WYNAJEM

Nasz specjalistyczny marketing oraz nowoczesna strona internetowa zapewniają wysokie obłożenie apartamentów nie tylko w sezonie letnim, ale także okresie pozasezonowym. Cały czas dodajemy nowe kanały sprzedaży i szukamy nowych rozwiązań, aby przyciągnąć jak najszerszą grupę klientów. Bezkompromisowo konkurujemy z ofertą hoteli i innych obiektów wakacyjnych.

Więcej informacji w naszym folderze

DLA WŁAŚCICIELI

BEZPIECZEŃSTWO

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Współpracując z renomowaną kancelarią prawną BSO Prawo i Podatki oraz zaufanymi notariuszami zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z transakcją oraz czuwamy nad jej bezpieczeństwem. Nasi partnerzy pomagają także w zakresie finansowania inwestycji i ubezpieczeń.

CONSULTING

Naszym klientom doradzamy nie tylko oceniając atrakcyjność inwestycyjną nieruchomości, ale także w kwestiach związanych z optymalizacją podatkową, rozliczeniami i innymi aspektami prawymi związanymi z zakupem i wynajem apartamentu.

ODZYSKAJ VAT

WYKOŃCZENIE

Świadczymy także usługi związane z wykończeniem, aranżacją i wyposażeniem apartamentów. Sprawdzone przez nas rozwiązania przekładają się na realne oszczędności dla właścicieli oraz zapewniają komfort przyszłym klientom.

Wierzymy, że najwyższy standard oferowanych przez nas usług oraz satysfakcja właścicieli apartamentów,
wyznacza nowe standardy i pozytywnie zmienia obraz rynku nieruchomości w Polsce.
Oferujemy wyłącznie sprawdzone apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach
Naszym klientom
oferujemy wyłącznie sprawdzone apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach
CO NAS WYRÓŻNIA
Luksusowym apartamentem lub domem, który chciałbyś sprzedać z naszą pomocą
Dysponujesz
luksusowym apartamentem lub domem, który chciałbyś sprzedać z naszą pomocą?
ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ
Atrakcyjne oferty inwestycyjne lub nawiązać współpracę przy sprzedaży swojej nieruchomości
Chcesz otrzymać
atrakcyjne oferty inwestycyjne lub nawiązać współpracę przy sprzedaży swojej nieruchomości?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
facebook twitter Google Plus Istagram Pinterest Youtube